网站标志
您好!欢迎光临威德豪迈地板 
点评详情
发布于:2020-9-15 20:15:22  访问:19 次 回复:0 篇
版主管理 | 推荐 | 删除 | 删除并扣分
دانستنی های مناطق گردشگری قبل از عروج
پارک لومپینی
پارک لومپینی یکی از بهترین دوست داشتنی ترین مکان های دیدنی قریه بانکوک است. این پارک فضای زیاد عظمت دارد و مکان مناسبی است که از شلوغی دهکده دور شوید، وقتی داخل این پارک گام می زنید، سلاله های باستانی تایلند را در حال ورزش کردن می بینید و برای شما حساسیت جالبی به وجود می آورد. تو زمان تعطیلات و انتها هفته پارک خیلی اشفته می شود پس بهتر است که صبح ها به آنجا سر بزنید.
میدان چاتوچاک
راسته چاتوچاک یکی از بهترین جاهای دیدنی قصبه بانکوک بخاطر تعلق مندان بوسیله سودا است، این میدان یکی از بهم خورده ترین بازارهای بانکوک و یکی از ارشد ترین بازارهای گیتی است؛ شما داخل این بازار می توانید همگی چیز بخرید و محدودیت لوازم حیات ندارد و نیز هر هفته شنبه و یکشنبه می توانید به این میدان بروید.
گراند پالاس و وات پراکائو
این بنا درون سال ۱۷۸۲ ساخته شده و به مدت ۱۵۰ سال قصر تایکینگ بوده است. داخل اینجا چندین ساختمانی درون مجموعه گراند پالاس حیات دارند که بنیادی ترین آن ها وات پراکائو است و بخاطر ادخال به گراند پالاس و وات پراکائو شما باید شکل مخصوص بوسیله عضو کنید. شما بخاطر هوشیار شدن می توانید بیرون از قصر شکل اجاره کنید.
عمارت بزرگ ویمانمک
یکی از بناهای ایالت بانکوک که متجاوز بی قراری مبصر است با چوب ساج مخلوق شده است و جزو مکان های دیدنی بانکوک بوسیله حساب می آید و این عمارت چند دستگاهی نگرش زندگی تبار سلطنتی بوده و فقط چند سال از آن استفاده شده است و درون سالهای بعد، کاملا خالی بوده که صیت آن عمارت ویمانمک است. داخل درون این عمارت چند دستگاهی شما نمی توانید عکاسی کنید و فقط از هوا بیرون ساختمان می توانید عکس داشته باشید.
وات آرون
یکی از زیباترین و ویژه ترین معابد درون بانکوک، معبد وات آرون است که نقشه کشی لطیف و منظره رودخانه، آنجا را برای بازدید گردشگران به مکانی ممتاز تغییر کرده است.
باغ رز بانکوک
درون ۳۰ کیلومتری بانکوک یکی از دوست داشتنی ترین مکان های این شهر، باغ رز است که داخل پیاده شدن حوض درست کردن قرار دارد، تو این باغ ارائه های فرهنگی کشور تایلند شبیه مشت زنی تایلندی، اپرا سنتی، تشریفات زناشویی تایلندی، شمشیربازی و عرضه فیل ها برگزار می شود که همین موضوع یکی از دلایل دلربایی این باغ است.
دریم ورلد بانکوک
یکی از محبوب ترین مقصدهایی که داخل بانکوک برای گردشگران وجود دارد، شهربازی بانکوک است که ورزش ها و مشغولیت های متنوعی را برای کودکان خلق کرده است و روستا برفی، معبر باریک، موتور عتیقه، گردباد، پاکت پرنده و پیست سواری رانی از بازی های محبوب این شهربازی است.
شام تو سفینه بانکوک
وقتی با سفینه کنار روی رودخانه چائوپرایا درون بانکوک سیر می کنید، می توانید جاذبه های ونیز شرق را ببینید، نوشانیدن شام کنار روی سفینه گراند پیرل Grand Pearl داخل فضای خاموش این رودخانه امتحان ای خاطره انگیز را بخاطر گردشگران ساختن می کند، این سفینه شب از لنگرگاه ریورسیتی لول می کند و پس از صرف کردن شام از دامن پل رامای هشتم دور میزند و به لنگرگاه برمی گردد.
کشتزار ی تمساح ها درون بانکوک
ارشد ترین مرکز تدریس و نگهداری کروکدیل ها داخل دنیا در شهر بانکوک استراحت دارد که بیشتر از ۳۰ هزاره تمساح درون آن بود دارد. داخل این مزرعه وضع های متنوع تمساح آب های شور، آمریکای جنوبی و جوی نیل است و تمساح های این مرکز نزدیک ۳۰ سال درون حیاط ای فراخ و با حمایت تمام نگهداری می شوند، به برهان مخاطره منقرض شدن تمساح ها محل درس آن ها درون سال ۱۹۵۰ ساخت شد.
If you have any concerns concerning in which and how to use بهترین زمان سفر به مالدیو, you can get in touch with us at the site. باغ وحش بانکوک
مبصر ترین باغ وحش آزاد تایلند تو بیرون از دهات بانکوک صبر دارد، این جا دارای دو بسرنوشت شوم دچار کردن واقعی است: یکی محل حراست حیوانات وحشی و دیگری پارک آبی که حیوانات بحری تو آن بود دارند. درون این باغ وحش آزاد، حیوانات کمیاب حیات دارند و گردشگران می توانند از نزدیک خوردنی دادن بوسیله شیر و ببر را بینند. یکی از واقعی ترین جاذبه های این باغ وحش، صحن ای است که درون سال ۱۹۸۸ مخلوق شده و در آن می توانید حیوانات وحشی را داخل زیستگاه غریزی خود ببینید.
مبارزه مشت بازی اورانگوتان ها
تو قسمت دیگری از این باغ وحش، شما می توانید نمایش مشت بازی اورانگوتان ها را ببینید که نام اضافی دارد، در پارک آبی این باغ وحش، دلفین ها ارائه هایی را با توپ عمل می کنند و آواز خوانده می خوانند و گردشگران را می بوسند و خواه با آن ها دست می دهند.
共0篇回复 每页10篇 页次:1/1
共0篇回复 每页10篇 页次:1/1
我要回复
回复内容
验 证 码
看不清?更换一张
匿名发表 
联系我们 Contact us
哈办地址:哈尔滨市香坊区化工路
电话:86-0451-55618511
手机:13104517771
手机:18946157771
邮箱:490060249@qq.com
邮 编:150040
脚注信息

Copyright (C) 2013-2015 All Rights Reserved  vdhm.com.cn